Wsparcie marketingowe

bwa

Po podpisaniu umowy franczyzowej z Viviamo otrzymasz od nas Pakiet Startowy, który pozwoli Ci sprawniej ruszyć ze swoim biznesem i zarabiać.

W Pakiecie Startowym otrzymasz materiały reklamowe, wizytówki, zestaw gadżetów. Utworzymy dla Ciebie Fanpage na Facebooku, wizytówkę Google Twoja Firma, Konto Mailowe i inne kanały, jakich potrzebujesz. Współorganizujemy otwarcie biura, na które dostarczymy elementy wystroju oraz promocji np. namiot, rollup, flagi.

bwa
bwa

Kampanie promocyjne

Każdy kwartał w biurach Viviamo to nowa promocja. We współpracy z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi przygotowujemy wraz z ofertą dla Klientów także benefity dla Partnerów. Promocję wzmacniają działania w mediach społecznościowych oraz lokalne akcje organizowane przez Franczyzobiorców.

Dostarczamy pakiet bezpłatnych usług dodatkowych (ubezpieczenia NNW, pakiet porad prawnych, medyczny Consierge), stworzonych specjalnie dla Klientów VIVIAMO UBEZPIECZAMY. Dzięki temu Agenci oprócz szerokiej oferty ubezpieczeń, która obejmuje 30 Towarzystw, mają również wiele dodatkowych asów w rękawie.

bwa

Zaangażowanie w promocję offline & online

Regularnie wspieramy działania Franczyzobiorców w Social Media przygotowując dla nich materiały do wykorzystania oraz promując akcje marketingowe. Mają oni również dostęp do Konsultanta ds. reklamy w mediach społecznościowych. Zachęcamy Partnerów do organizacji własnych eventów, udziału w festynach i innych inicjatywach i zawsze wspieramy ten udział, także finansowo. Zależy nam na aktywności zewnętrznej naszych Partnerów i wspólnie angażujemy się w takie działania.

bwa
bwa

Szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy stały się naszą wizytówką. W miejscowościach, gdzie funkcjonują biura, znają nas w szkołach, przedszkolach oraz zakładach pracy. Agentów Viviamo wraz z ratownikami medycznymi można spotkać na lokalnych eventach, gdzie nasze szkolenia wzbudzają duże zainteresowanie. Te działania realizowane są nie tylko w celach promocyjnych, ale w ramach naszej odpowiedzialności społecznej.

bwa

Gadżety

Wiemy, że gadżety w branży ubezpieczeniowej są niezbędne. Dostarczymy je Agentom w ramach naszych działań. Stawiamy przede wszystkim na te najbardziej popularne, ale także szukamy nowych upominków, atrakcyjnych dla naszych Klientów. Do dyspozycji Agentów oddaliśmy także sklep vimarket.pl, gdzie można nabyć gadżety, ale także banery i wiele narzędzi wspomagających sprzedaż ubezpieczeń, a wszystko z logo Viviamo.

bwa
bwa

Eventy

Festyny, udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i imprezach sportowych to świetna promocja firmy. Podczas eventów prezentujemy ofertę Viviamo i pozyskujemy Klientów, a na niewielkich, kameralnych spotkaniach nawiązujemy kontakty, które pielęgnowane i umiejętnie rozwijane przynoszą efekty biznesowe w przyszłości. Pomagamy w realizacji takich działań na etapie pomysłów, jak również produkcji materiałów czy przygotowania promocji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pozostaw nam swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się niezwłocznie i odpowiedzą na wszystkie pytania.