Aktualności
2024-04-18

Tomasz Tobór nowym Prezesem Zarządu VIVIAMO

Dnia 12 kwietnia br. Zgromadzenie Wspólników spółki VIVIAMO sp. z o.o. podjęło decyzję o powołaniu na stanowisko prezesa zarządu - Tomasza Tobóra.

Tomasz Tobór jest wysokiej klasy menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w obszarze ubezpieczeń zdobytym m.in. w Warta, Nationale Nederlanden, Aegon. W Unilink SA od 2019 r., obecnie pełni funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za Pion Operacji. Wcześniej w Unilink jako Dyrektor nadzorował m.in.: proces rejestracji, rozliczeń gotówkowych, wsparcia sprzedaży, jakości sprzedaży z uwzględnieniem APK, IDD. Odpowiadał także za  projekt zbudowania i rozwoju Centrum Operacyjnego w Piekarach Śląskich, projekt wdrożenia idei Citizen Developer oraz zaimplementowanie rozwiązań kategorii RPA (Robotic Process Automation).

„Powołanie Tomasza Tobóra na stanowisko prezesa zarządu VIVIAMO to naturalny wybór. Tomasz posiada pełne spektrum kompetencji i pogłębioną wiedzę na temat spółek LGK i VIVIAMO, będąc  osobą bezpośrednio odpowiedzialną za proces ich łączenia w Grupie Unilink. Tomasza cechuje szczególne zrozumienie potrzeb agentów, otwartość na ich sugestie i  punkt widzenia oraz dążenie do optymalizacji procesów i implementacji innowacji technologicznych. Takie połączenie stanowi solidne fundamenty dla dynamicznego rozwoju spółek VIVIAMO i LGK oraz podnoszenia satysfakcji agentów ze współpracy z nami. Tomaszowi życzę powodzenia i spełnienia w realizacji ambitnych celów, które przed nim stawiamy.” – Aleksandra Friedel, prezeska Unilink.

„Grupa VIVIAMO to wyjątkowy podmiot w strukturze Unilink. To rozpoznawalna lokalnie marka. To zespół back-office cieszący się dobrą opinią wśród agentów VIVIAMO i podawany często za przykład zespołom konkurencyjnych multiagencji. To grupa doświadczonych Agentów gwarantująca swoim Klientom komfort w obszarze ochrony ubezpieczeniowej.

Moim celem będzie kontynuacja rozwoju VIVIAMO, wzmocnienie jego najsilniejszych stron i rozsądna w swym zakresie integracja ze strukturą Grupy Unilink. Uważam, że wdrożenie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, obecnych w Unilink oraz zaimplementowanie wybranych procesów operacyjnych spotka się z aprobatą  Agentów. Wiele pozytywnych głosów usłyszanych już po pierwszych spotkaniach jest tego dowodem.  Z drugiej strony rozwijanie marki i własnych pomysłów na prowadzenie biznesu pozwoli utrzymać poczucie własnej tożsamości Agentów Grupy. Moją ambicją jest, żeby w efekcie przyjętej strategii, VIVIAMO stało się  znaczącym podmiotem w Grupie, mającym wpływ na kierunek jej działania.” Tomasz Tobór, prezes zarządu VIVIAMO.

5 kwietnia br. dotychczasowa prezes Laura Byczkowska poinformowała o złożeniu rezygnacji z pełnionej funkcji i zakończeniu pracy w spółce VIVIAMO z przyczyn osobistych.

Doceniamy i serdecznie dziękujemy Laurze za jej oddanie i wieloletni wkład w rozwój LGK/VIVIAMO, a także zaangażowanie i wsparcie procesu integracji spółki z Grupą Unilink. Dzisiaj Agenci VIVIAMO i LGK mogą czerpać szereg korzyści wynikających z tej współpracy, a także cieszyć się dostępem do profesjonalnego wsparcia, jakie daje struktura Unilink. Cieszymy się, że VIVIAMO stało się częścią Grupy i wspólnie z Agentami innych spółek, razem tworzymy najlepszą społeczność Agentów ubezpieczeniowych w Polsce  – dodaje Aleksandra Friedel.

 


Samochód

Samochód

Życie

Życie

Podróże

Podróż

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Zdrowie

Zdrowie

Biznes

Biznes

Role

Rolne